Náš tým

Táňa Horynová

Táňa Horynová jednatelka společnosti V různých oborech obchodu, marketingu a PR se Táňa pohybuje už 20 let. Vyniká mimořádným přehledem a nadhledem, který získala díky studiu v několika zemích završeným tituly bakalář mezinárodního obchodu (Nizozemsko) a inženýr ekonomie (ČR). Díky jazykovým znalostem je zodpovědná za všechny naše zahraniční klienty. V posledních letech se Táňa soustředí především na nová média, která využívá na podporu tradičního marketingu a PR s cílem podpořit obchodní činnost klienta. V PeopleCom má na starosti tvorbu strategie a komunikačního mixu zákazníků. Posuzuje navrhovaná řešení tak, aby šla ruku v ruce s celkovou komunikací a image značky.

Pavel Šmíd

Pavel Šmíd Jednatel společnosti Pavel se intenzivně zabýval obchodem a zákaznickým servisem ještě předtím, než získal titul inženýr ekonomie. Později 10 let šéfoval západočeskému týmu Raiffeisen stavební spořitelny, který byl pod jeho vedením každoročně nejúspěšnějším obchodním týmem České republiky. Díky tomu se stal vyhledávaným školitelem obchodních dovedností. Ještě předtím, než založil úspěšnou realitní kancelář Parva s.r.o., dokončil kurz oceňování podniků a stal se certifikovaným odhadcem. Pavel posuzuje plány našich klientů, aby každá investice měla jasně definovaný přínos.

Iva Theissigová

Iva Theissigová Customer Care Manager Iva má 15 let zkušeností v obchodě a zákaznickém servisu. Speciální kurz Psychologie prodeje vhodně doplnil její přirozený instinkt na reakce lidí a dokonalý odhad chování zákazníků, který využíváme ho především pro úspěšnou komunikaci na sociálních sítích, kde jsou tyto soft skills naprosto nezbytné. V PeopleCom má také na starost grafické výstupy: Každý grafický výstup prochází jejím posouzením. Talent pro barvy, estetiku a detail je to, čím v našem týmu nade všechny vyniká.